fbpx

e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 21

  Про нас

  «Хто володіє інформацією – той володіє світом» (Н.Ротшильд)
  «Хто не йде вперед, той йде назад – стоячого положення немає»
  (В.Г.Белінський)
  учебный центр инноваций; как найти учебный центр иноваций;отель турист
  Сучасний світ надзвичайно динамічний; відбуваються постійні зміни в усіх сферах життя. Світ навколо нас міняється щохвилини, глобалізує, а швидкість обміну інформацією і її об'єми неухильно зростають.
  Людина, що бажає йти в ногу з часом, розуміти нові загальносвітові тенденції розвитку науки і суспільства, повинна мати допитливість, проявляти активність і мати аналітичне мислення і лідерські якості. Але, окрім цього, щоб бути конкурентоздатним і не опинитися в аутсайдерах, йому необхідно володіти величезною кількістью знань і навичок, в т.ч. професійних.
  Найвищі темпи науково-технічного прогресу і широке поширення інформаційних технологій призводять до того, що будь-яка область діяльності безперервно збагачується новими відкриттями, методами і прийомами роботи. А це, у свою чергу, диктує необхідність безперервної освіти і самоосвіти.
  Навчальний центр інновацій спрямований в майбутнє. Він заснований з метою дати кожній людині, що прагне до самореалізації, ті знання, які виведуть його на новий, більш високий рівень, і дадуть більшу упевненість в собі, а також допоможуть добитись успіхів в професії і кар'єрі.
  Ми орієнтовані на найновіші підходи в навчанні, найсучасніші інноваційні технології, звідси і назва центру. Центр пропонує тільки ті програми, які допоможуть вам піднятись у своєму житті на декілька сходинок вище. Усі напрями, по яких ми працюємо, затребувані і актуальні. Ми використовуємо лише новітні (в той же час перевірені і надійні) методи, передові розробки і ПЗ.
  У нас немає нудних лекцій: викладачі використовують інтерактивний підхід, що значно підвищує ефективність навчання і володіють усіма сучасними методами викладання.
  Нові знання - це розширення ваших можливостей і шанс зробити своє життя краще, яскравіше і різноманітніше.
  учебный центр инноваций отзывы; как найти учебный центр иноваций;отель турист
  Зараз представникові будь-якої професії недостатньо одного разу отримати диплом про вищу або середню освіту. У вимогах до претендентів частіше зустрічається пункт про уміння і бажання навчатися. Якщо людина знайома з прогресивними технологіями, володіє свіжою актуальною інформацією, уміє застосовувати її в щоденній діяльності, у неї маса переваг в пошуку відповідної вакансії і побудові кар'єри.
  Чому варто вибрати наш Навчальний центр в Києві?

  1. У нас близько 10 напрямів.

  2. Ми не лише допомагаємо стати краще кожному, хто до нас приходить, але і розвиваємося самі. У нас викладають практики, які постійно удосконалюються.

  3. Працюють провідні фахівці з різних сфер, яких мотивує не лише зарплата, але і потреба ділитися знаннями з тими, кому вони потрібні. Тому ми викладаємося на 200%.

  4. Надаємо рівні умови для тих, хто освоює спеціальність з нуля і хто бажає підвищити кваліфікацію. Є як курси для початківців, так і присвячені поглибленому вивченню програм.

  5. Ми вибираємо методики, що дозволяють отримати результат в максимально короткі терміни, тому у нас немає нудних лекцій і "води".

  6. Орієнтуємося на якість, а не кількість. Заняття проходять в невеликих групах. У викладача є можливість контролювати засвоєння матеріалу і відповідати на питання кожного і повертатися до особливо складних моментів.

  7. Сучасне ПЗ, надійна техніка і затишні класи.

  Вчитися у нас - це цікаво, оперативно і продуктивно. Пропонуємо закінчити комп'ютерні курси, освоївши популярне ПЗ на рівні впевненного користувача, навчитися програмувати, записатись на курси іноземних мов і вивчити англійську, польську, французьку, португальську тощо
  А якщо ви бухгалтер, керівник підприємства або підприємець, курси бухгалтерського обліку допоможуть оптимізувати роботу. При виході на міжнародний ринок не обійтися без знань про ведення ЗЕД. Освоївши майстерність блогера і мистецтво відеомонтажа в Навчальному центрі Інновацій, ви зможете отримувати стабільний дохід, використовуючи отримані навички. Багато з них стануть в нагоді в повсякденному житті.

  Тут раді усім: професіоналам, новачкам, школярам, студентам, пенсіонерам.

  Підписатись на розсилку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.