fbpx

e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 21

  Умови навчання, реєстрація та оплата


 • Реєстрація на курс
 • Знижки
 • Форми навчання
 • Працевлаштування
 • Умови оплати
 • Відміна/перенесення занять
 • Отримання сертифіката
 • Умови повернення

 • Реєстрація на курс:
  Для реєстрації в групу потрібно зв'язатися з менеджером по телефону або залишити заявку на сайті.
  Старт груп проходить за фактом їх комплектації (в середньому 2-3 тижні з моменту запису першого слухача). Період формування може залежати від різних чинників - сезону, часу, курси та ін.
  У Навчальному центрі є можливість відвідати одне заняття безкоштовно в існуючій групі.

  Знижки:
  Постійним клієнтам - 5%
  При записі удвох - 5% для обох в групі та 20% для обох індивідуально.
  Знижки діють на групове навчання для фізичних осіб за умови 100% передоплати наличными або банківським переказом.
  Знижки не сумуються та не поширюються на групове дистанційне навчання.

  Форми навчання:
  Групова:
  У середньому кількість бажаючих в групі складає 5 - 8 чоловік. Тривалість навчання відображена під вартістю групового навчання на сторінці бажаного Вами курсу.
  Звертаємо Вашу увагу, що при старті груп з кількістю менш 4-х людей тривалість курсу скорочується до індивідуального без зміни вартості, при цьому програма відпрацьовується повністю, без скорочення.
  Середній період формування групи складає 2-3 тижні. Курс стартує після того, як група буде укомплектована. Ви можете переглянути заплановані дати початку на сторінці курсу.
  Якщо клієнт був відсутній в групі, у нього є можливість отримати відеозапис заняття.
  Акція «Приведи друга» та отримаєте по 5% знижки кожний
  Індивідуальна:
  Навчання в офісах навчального центру за гнучким графіком.
  Графік залежить від наступних факторів:
  • Бажаний час навчання клієнта
  • Можливості викладача
  • Наявність вільних офісів
  Строк надання послуг складає три місяці, якща іншого не було узгоджено сторонами. По закінченню строку 3-ох місяців, не пройдені заняття згорають та послуга вважається наданою
  Графік може бути узгоджений завчасно або після кожного заняття.
  Викладач може вирішувати поставлені завдання або консультувати клієнта за рішенням процесів роботи підприємства (аутсорсинг) при цьому вартість навчання збільшується в 2 рази!
  Можливе навчання 2-х чоловік - при цьому кожен з клієнтів отримує знижку 20%.
  Корпоративна:
  Навчання співробітників на території замовника, або в офісі навчального центру. Навчальний центр надає звіти замовникові про результати навчання співробітників. Можлива розробка індивідуальної програми для компанії.
  Вартість навчання розраховується індивідуально. Ціна залежить від місця навчання, поставлених завдань і кількості слухачів.
  Навчання проходить на основі 100% передоплати або постоплати. За умови постоплати, вартість навчання збільшується на 20%.
  Навчальний центр здійснює, як оффлайн навчання (у офісі замовника або навчального центру), так і дистанційного навчання групи людей за допомогою спеціального програмного забезпечення.
  Корпоративне навчання можливе по всій території України!
  Дистанційна:
  Групова (вебінар):
  Кожен бажаючий може пройти групове навчання дистанційно, при цьому вартість навчання зменшується на 20%. Навчання проходить по графіку групи, яке вибирає клієнт. Якщо у слухача не було можливості приєднається до заняття, він може проглянути запис зайняття у будь-який зручний час.
  Он-лайн навчання проводиться виключно через обліковий запис MS Teams для групового навчання, який надається Навчальний центром, з інструкцією та потрібно встановити завчасно до заняття, або через існующий обліковий запис MS Teams клієнта. Для індивідуального навчання можливо використовувати інше ПО, яке є зручним для клієнта, без відеозапису заняття.
  Звертаємо Вашу увагу, що у Навчального центра не існує відділу технічної підтримки, та ми не росповсюджуємо ПО без ліцензій. Клієнт повинен самостійно себе забезпечити профільним програмним забезпеченням для навчання та виконання домашнього завдання. Навчальний центр надає тільки ПО: Office 365 (браузерна версія), MS Teams та 1С Навчальна версія.
  Індивідуально:
  Через скайп, zoom, ms teams або інше ПЗ. Вартість зменшується на 20% від вартість індивідуального оффлайн навчання.

  Працевлаштування:
  Навчальний центр зарекомендував себе професійними викладачами і успішними слухачами, тому ми рекомендуємо наших успішних студентів організаціям, які часто до нас звертаються за рекомендаціями кваліфікованих кадрів.

  Умови оплати:
  Ми цінуємо ваш час, тому на перше заняття в групі поширюється передоплата у розмірі 200 грн, щоб ви змогли прийняти рішення про продовження навчання в нашому центрі. При цьому вона враховується при оплаті курсу.
  Передоплата є гарантією старту групи і резервом місця для слухача. Якщо клієнт не вніс передоплату, його місце може бути віддане іншому бажаючому при повній комплектації групи.
  Передоплата не повертається клієнтові якщо він відвідав зайняття та відмовився продовжувати навчання, або не повідомив про свою відсутність, або повідомив менш ніж за добу.
  Передоплата може бути перезарахована на інший курс, якщо клієнт не відвідав перше заняття курсу та повідомив про зміни заздалегідь.
  При індивідуальному навчанні клієнт вносить передоплату в сумі вартості години помножене на к-ть годин першого заняття.
  Навчальний центр має право відмінити/перенести старт заняття/групи за відсутності передоплат необхідної кількості людей для початку навчання.
  Залишок вартості курсу клієнт сплачує в строк до другого заняття, інакше його місце може бути передане іншим бажаючим в групі, а індивідуальне навчання навчальний центр має право відмінити, або перенести на інший час.
  Оплата курсу можлива одним із зручних для вас способів:
  1. оплата готівкою в офісі нашої компанії
  2. оплата банківською картою Visa або MasterCard.
  3. виставлення інвойсу на E-mail (або іншим зручним для клієнта способом) оплата через LiqPay
  4. безготівковий платіж (Оплата на рахунок юридичної особи)

  Відміна/перенесення занять:
  Слухач має право відмінити або перенести заняття не пізніше ніж за 3 години до його початку. При цьому, якщо заняття заплановане до 12:00, попередити необхідно не пізніше 21:00 попереднього дня. Інакше заняття вважатиметься проведеним, незважаючи на відсутність слухача.

  Отримання сертифікату:
  Кожен слухач незалежно від форми навчання (у групі або індивідуально) після закінчення навчання отримує сертифікат. Ми цінуємо нашу репутацію, наші викладачі викладаються на усі 100%, тому умовою отримання вищезгаданого документу - є проходження мінімум 90% об'єму заявленої програми та проходження підсумкового завдання.

  Умови повернення:
  100% повернення грошових коштів після оплати курсу можливе до старту курсу.
  Грошові кошти за придбані подарункові сертифікати не повертаються.
  У разі повернення грошей під час навчання, повертається сума за вирахуванням кількості відпрацьованих годин та суми у розмірі 40% від вартості курсу.
  Повернення засобів відбувається в тій формі, в якій він був зроблений на протязі 2-х тижнів з дня отримання оригіналу заяви на розірвання.
  Повернення засобів для юр. осіб можливий тільки на той самий рахунок, з якого здійснювалася оплата.
  Можливий перехід в іншу групу якщо курс, час, або викладач не підійшов слухачеві.
  Інша інформація про навчання:

  Підписатись на розсилку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.