fbpx

e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 21

  Проф фотограф
  (974 голосів)

  Проф фотограф

  от 1 500 грн.
  • Тривалість: 8 часов

  Курси Професійної фотографії

  Хочете освоїти мистецтво фотографії, щоб робити гарні сімейні фото? Чи мрієте про роботу в своє задоволення з вільним графіком та цікавими проектами? А може ви просто не можете пройти повз красивого пейзажу, і обов'язково повинні все сфотографувати, але мобільний телефон не передає всієї краси заходу?
  Тоді ви прийшли за адресою! Ми навчимо вас, як управляти камерою, і робити знімки не гірше, ніж у глянцевих журналах. А також, допоможемо виявити ваш унікальний стиль, як професійного фотографа.
  Ви дізнаєтеся, як правильно скласти композицію, і дізнаєтеся, як професійні фотографи створюють ідеальний знімок в будь-яких умовах. Опануєте візуальними і технічними аспектами фотографії, і відкриєте для себе цілий новий світ творчих можливостей.

  На заняттях з фотографії викладач підтримує баланс теорії та практики. Теоретична частина займає приблизно половину уроку, на якому подача інформації відбувається з допомогою інтерактивних методів. В ході навчання використовується проектор для демонстрації наочних прикладів і візуалізації знань.
  Теоретичні знання закріплюються практикою. Студенти під керівництвом викладача працюють з фотокамерою, закріплюють отримані знання і навички.
  Ви отримаєте безліч корисних порад і рекомендацій, зможете задати питання і отримати на них вичерпні відповіді.
  Маленькі, і неформальні дружні заняття гарантують, що ми зосередимося на ваших індивідуальних потребах
  У програмі курсу передбачено фотопланеры - практичні заняття на відкритому повітрі, на яких майбутні фотографи будуть осягати специфіку портретної зйомки на природі, секрети красивої street style фотографії і створювати своє портфоліо. Неодмінно візьміть з собою фотокамеру.

  Протягом всього курсу ви будете виконувати фотопроекти і відправляти їх онлайн, щоб вони були розглянуті та оцінені професійним фотографом. До того часу, коли ви закінчите програму, у вас буде впевненість і навички, щоб перетворити вашу любов до фотографії кар'єру з повною або частковою зайнятістю.
  Доречне поєднання теорії і практики, а також спеціально розроблені методики викладу і навчання, підведуть вас до успішного результату.
  Курси будуть корисні починаючим графічним дизайнерам, а також тим, хто вивчає дизайн в якості хобі не залежно від вікової категорії.

  По закінченню курсу кожен проходить экзамен і отримує сертифікат.

  Вартість навчання:

  TOP

  Група

  2 500
  курс
  • К-сть осіб4 - 8
  • Тривалістьдо 16 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика
  VIP

  Корпоративне

  ~1 800
  за особу
  • Безкоштовне тестування
  • Тривалістьдо 16 годин
  • Надання звітів
  • Індивідуальна програма
  Popular

  Індивідуально

  7 200
  курс
  • Гнучкий графік
  • Тривалістьдо 14 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика

  Як знайти наш навчальний центр можна поглянути натиснувши тут

  Години вказані - астрономічні (1 година - 60 хвилин)

  У випадку коли кількість осіб у групі менше 4-ох кількість годин зменшується як за індивідуальним навчанням без змін вартості навчання.


  Розклад груп курсу - Профі Фотографія

  По даному курсу немає даних для відображення, за інформацією розкладу занять будь-ласка звертайтеся за номерами навчального центру

  Курс може змінюватись від викладеного нижче на розсуд викладача і навичок слухачів

  Програма курсу:

  Тренери курсу:
  Буг Наталія
  Буг Наталья

  Художник, ілюстратор, дизайнер, арт-тренер
  Освіта: Вища, мистецтво.
  Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури Львівська Національна академія мистецтв
  Львовская Национальная академия искуств
  Додаткова освіта:
  Майстерня живопису заслуженого художника України Кононенко Н.І. і Антонової Я.В.

  Досвід роботи: 2018 - PR директор Parus Expo Media. 2017-2018 Фешн ілюстратор і дизайнер Actors Furs. 2017 - Креативний директор White Design Promenade.
  З 2014 - 2017 куратор груп і провідний викладач, 2016 по 2017 р. керівник напряму "Графічний Дизайн" в European Design School.

  Автор тренінгів і арт-курсів по креативному розвитку, творець арт-майстерні «Синій Лис». Член союзу художників України (молодіжне об'єднання). Спецкор журналу ProMaison, автор статей для видань про психологію творчості і дизайн. Учасник і призер Всеукраїнських і міжнародних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях в Європі і Америці. Куратор професійних навчальних лекторіїв для дизайнерів, художників, власників і керівників бізнесу. Тревел-блогер.

  Методика викладання: професійне володіння програмами групи Adobe є плодом любові до дизайну і все що з ним зв'язано впродовж більше 15 років. Наталія любить те, чим займається, тому заняття проходять на одному диханні з максимальною віддачею для слухачів.

  Викладає курсы по програмам Photoshop, Illustrator, InDesign та Графічного дизайну.


  Підписатись на розсилку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.