fbpx

e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 21

  BAS (1С) Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3
  (1978 голосів)

  BAS (1С) Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3

  від 2 000 грн.
  • Тривалість: 18 - 24 годин

  Курси 1С Бухгалтерія 8.3 (BAS ПРОФ) / Управління Торговим Підприємством 8.3

  Уся бухгалтерія побудована на роботі різних програм, однією з найпопулярніших є "1С", тому навчання 1С - це такий же обов'язок практикуючого бухгалтера, як і його основна робота. Цей курс являється не лише бухгалтерським, але і для інших користувачів і спрямований на те, щоб отримати навички теоретичного і практичного типу за рішенням завдань за допомогою цієї програми.

  Сучасні курси 1С 8.2/3 призначені як для бухгалтерів, які працюють по своїй професії, так і для головних бухгалтерів, а також для економістів і інших працівників цієї сфери, які хочуть вивчити нову версію програми з великою кількістю додаткових можливостей, що спрощують роботу.

  Цікаво буде як тим, хто вже працював з минулою версією "1С", так і тим, хто працюватиме з нею уперше. За допомогою цієї програми ви зможете на автоматичному режимі робити фінансовий і бухгалтерський облік, а також здійснювати формування документів звітного і облікового типу.

  Новітня програма 1С навчання по якій відбувається в спеціальному навчальному центрі - це програма, яка призначена для обліків на автоматичному рівні і формування обов'язкової звітності.

  Програма навчання у нас:
  Пройшовши курси 1с бухгалтерія, можна вести облік підприємства у фінансовому і бухгалтерському руслі на самостійній основі. Програма цікава і корисна для тих, хто хоче йти в ногу з часом. На курси варто піти таким працівникам:
 • тим, хто займається бухгалтерським обліком, але без участі програми, і тому з нею не знайомий;
 • тим, хто працював з попередньою версією програми (7.7) і хоче отримати свіжі ази;
 • тим, хто працював в цій сфері давно і хоче відновити знання.
 • Навчання відбувається за допомогою необхідних методичних матеріалів, які надають досвідчені працівники навчального центру. Уся методика унікальна і розробляється безпосередньо викладачами.
  Курси 1С Бухгалтерія 8.3 призначені безпосередньо для тих хто щодня працює з бухгалтерською документацією, це можуть бути як що практикуючі бухгалтери, так і економісти, фінансисти і інші фахівці. Також курси 1С будуть цікаві усім працюючим співробітникам чиє підприємство переходить з платформи 1С 8.3, 8.2 і 7.7

  Наш викладач це провідний бухгалтер який працював на багатьох ділянках в підприємствах починаючи від рядового співробітника закінчуючи головним бухгалтерів по зовнішньоекономічній діяльності із загальним стажем більше 20 років!

  Вимоги до слухачів: для хорошого засвоєння матеріалу вимагається мати навички упевненого користувача комп'ютера (див. також Користувач ПК з нуля), а також мати практичний досвід ведення бухгалтерського обліку (див. також Основи бухгалтерського обліку)

  По закінченню курсу кожен проходить тестування і отримує сертифікат.


  Вартість навчання та програми:

  TOP

  Група

  2500
  курс
  • К-сть осіб4 - 8
  • Тривалістьдо 24 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика
  VIP

  Корпоративне

  ~1 800
  за особу
  • Безкоштовне тестування
  • Тривалістьдо 24 годин
  • Надання звітів
  • Індивідуальна програма
  Popular

  Індивідуально

  6 000
  курс
  • Гнучкий графік
  • Тривалістьдо 18 годин
  • Он-лайн, або в офісі
  • Тільки Практика

  Як знайти наш навчальний центр можна поглянути натиснувши тут

  Години вказані - астрономічні (1 година - 60 хвилин)

  У випадку коли кількість осіб у групі менше 4-ох кількість годин зменшується як за індивідуальним навчанням без змін вартості навчання.


  Старт занятий

  Курс Дата та час старту Місце проведення Вартість Записатись на курс
  1С Бухгалтерия 8.3 (сб. 10:00 - 14:00) 20.08.2022 10:00 Он-лайн 2 000 грн.
  1С Бухгалтерия 8.3 (сб. 10:00 - 14:00) 20.08.2022 10:00 м. пл. Льва Толстого/м. Палац Спорту 2 500 грн.
  1С Бухгалтерія 8.3 (пн., ср., пт. 19:00 - 21:00) 29.08.2022 19:00 Он-лайн 2 000 грн.
  1С Бухгалтерія 8.3 (пн., ср., пт. 19:00 - 21:00) 29.08.2022 19:00 м. пл. Льва Толстого/м. Палац Спорту 2500 грн
  1С Бухгалтерія 8.3 (вт., чт. 10:00 - 12:00) 06.09.2022 10:00 Он-лайн 2 000 грн.
  1С Бухгалтерія 8.3 (вт., чт. 10:00 - 12:00) 06.09.2022 10:00 м. Лівобережна 2 500 грн.

  Курс може змінюватись від викладеного нижче на розсуд викладача і навичок слухачів

  Інформація про тренера:
  Шепель Татьяна Александровна
  Шепель Тетяна
  Освіта: Дві вищих економічних освіти.
  Академія аудиту та статистики (м. Київ). Спеціальність: Облік та аудит
  Національна академія державного управління при Президенті України (м. Київ). Магістр державного управління.

  Досвід роботи: більше 20 років очолює бухгалтерські відділи та служби аудиту підприємств та корпорацій з різними галузями діяльності: від оптово-роздрібної торгівлі до виробничих комплексів та компаній з іноземними інвестиціями.

  Більше 10 років викладає бухгалтерський облік, фінансовий аналіз та управління фінансами підприємств. З нуля Вам пояснить, як організована підприємницька діяльність у різних організаційно правових формах (ФОП, акціонерні товариства, державні підприємства, іноземні представництва, корпорації, невеличкі приватні компанії та неприбуткові організації), як влаштована робота бухгалтера, фінансиста, казначея. Допоможе оволодіти будь яким сектором роботи бухгалтерії та швидко піднятися по кар'єрним сходинкам.

  Методика викладання: метод викладання, як у справжнього керівника, детально, зрозуміло по поличкам від простого до складного. Може провести аналогію на будь-яких побутових прикладах для кращого сприймання та розуміння матеріалу.

  Протягом всього часу роботи викладачем керує декількома підприємствами, виступає консультантом у свері бухгалтерського та податкового обліку.

  Є тренером бухгалтерського обліку та 1С, ФОП, курси головних бухгалтерів, зовнішньоекономічна діяльність, економічний аналіз.

  Мова викладання: українська, російська.


  Бондаренко Наталія
  Бондаренко Наталія
  Освіта: Дві Вищих освіти. Технічна та економічна.
  Житомирський державний технологічний університет (м. Житомир), спеціальність: бухгалтерський облік та аудит, кваліфікація: економіст з бухгалтерського обліку та аудиту.

  Досвід роботи: Досвід роботи бухгалтером в тому числі і головним більше 20 років. Глибоке знання всіх областей бухгалтерського обліку. Досвід роботи в таких галузях діяльності як: торгівля, виробництво, будівництво, послуги, оренда та у некомерційних організаціях). Практичний досвід відновлення бухгалтерського обліку. Успішний досвід проходження перевірок контролюючими органами.

  Наталія під час роботи бухгалтером опанувала підготовку фінансової, бухгалтерської та податкової звітності для підприємств усіх форм власності. Підготовка та супровід податкових перевірок.

  Методика викладання: метод навчання від простого до складного з практичними прикладами, детальний аналіз практичних прикладів з усіма деталями та нюансами.

  Займаючись роботою тренера з курсу, вона керує кількома підприємствами, як комерційними, так і державними і неприбутковими.

  Є викладачем бухгалтерського обліку та 1С, курси для головних бухгалтерів, ФОП.

  Мова викладання: російська.


  Скурихина Юлия Павловна
  Скурихіна Юлія

  Освіта: Вища економічна
  Національний університет біоресурсів і природоиспользования України (м. Київ). Факультет: економічний. Фахівець, спеціальність - менеджер-економіст (інформаційні системи в менеджменті)
  Додаткова освіта:
 • Фонд "Східна Європа" - Фінансовий менеджмент в не прибуткових організаціях
 • World Bank - Фінансовий менеджмент World Bank
 • KSE - Проекти, що надихають
 • ATS Україна ACCA DiplFR - Аналіз і оцінка фінансово-економічного стану підприємства
 • Досвід роботи: Досвід роботи більше 20 років і з першого місця роботи Юлія обіймала посаду головного бухгалтера на великому торговому підприємстві, що займається оптовою торгівлею, імпорт і експорт. Після обіймала посаду головного бухгалтера у сфері туризму і освіти, а також на промислово-виробничому підприємстві. Протягом усього періоду роботи Юлія ніколи не зупинялася на досягнутому, самоудосконалювалась, підвищувала кваліфікацію, ходила на різні курси.

  За увесь період роботи Юлія набула наступні навички: постановка, організація і контроль ведення бухгалтерського, податкового і управлінського обліку, управління фінансовими потоками, бюджетування, технічно-економічний розрахунок проектів, бізнес-планів.

  Методика викладання: метод викладання як справжнього управлінця, коротко, дохідливо і по суті. При цьому Юлія проявляє гнучкість і кмітливість в ході викладання.

  Протягом всього часу роботи викладачем, управляє декількома підприємствами, виступає консультантом у сфері бухгалтерського і податкового обліку.

  Є викладачем бухгалтерського обліку і 1С, курси для головних бухгалтерів, ЗЕД.

  Мова викладання: українська, російська.


  Підписатись на розсилку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.