fbpx

e-mail:

працюємо щодня: 9:00 - 21:00


Лівобережна

вул. Р. Окіпної, 2

(Готель "Турист")

Площа Льва Толстого

вул. Велика

Васильківська 21

  Курси бухгалтерського обліку і 1С

  Бухоблік в зовнішньоекономічній діяльності
  від 3 200 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 недели
  Головний бухгалтер + 1С 8.3 + M.E.Doc
  від 2 800 грн.
  • Тривалість: 2 - 6 тижнів
  Бухоблік для підприємців
  від 3 200 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 тижні
  Бухоблік для неприбуткових організацій + 1С
  від 1 600 грн.
  • Тривалість: 1 - 4 тижні
  BAS (1С) Бухгалтерія для України 8.3 / УТП 8.3
  від 2 000 грн.
  • Тривалість: 2 - 6 тижнів

  Курси для бухгалтерів в Києві

  Уявіть собі перукаря без ножиць або хірурга, працюючого без скальпеля. Ви б довірилися такому фахівцеві? Приблизно так виглядає і бухгалтер без базових знань продуктів лінійки 1С. Складно уявити, що такий працівник впорається з обліковою політикою компанії, якщо він не в силах освоїти головний інструментарій бухгалтерії - 1С.
  Центр сертифікованої освіти "Центр Інновацій" запрошує усіх, хто бажає освоїти ази бухгалтерської справи і отримати навички роботи із спеціалізованим програмним забезпеченням, відвідавши курси бухобліку.

  "Знайомтесь, оператор 1С" або навіщо потрібні курси бухобліку

  Більшість підприємств в Києві вже автоматизували ведення податкового і бухгалтерського обліку, впровадивши дані про свою діяльність в найпопулярнішу профільну програму - 1С.

  Можливості цього продукту дозволяють:

 • вести щоденний облік залишків і товарообігу;
 • робити нарахування зарплат і інших виплат працівникам;
 • вести облік касових операцій і банківських платежів;
 • взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями;
 • зарахування на баланс підприємства, розрахунок амортизації і списання матеріальних засобів;
 • оплату податків і зборів;
 • консолідувати дані для підведення підсумків періоду, результатів діяльності;
 • заповнити і підготувати звітність до подання у відповідні держоргани.
 • 1С зібрала практично усі бухгалтерські завдання і запропонувала зручне їх рішення. Тепер численні томи регістрів і Книг увібрала в себе єдина електронна база. Курси 1С - перший крок назустріч високооплачуваній і престижній професії. Якісно подані знання дають розуміння того, як працює система бухобліку. Ті, хто навчається "з нуля" отримують повний карт-бланш в плані реалізації свого потенціалу в якості оператора 1С.

  Курси 1С - не просто " корочка", а можливий трамплін для Вашого кар'єрного зростання

  Зайняття навчального центру складене так, щоб теоретичний матеріал відразу закріплювався виконанням практичних тематичних завдань в середовищі програмної оболонки 1С. Таким чином, повторюючи, і закріплюючи відразу матеріал на практиці, слухачі курсу створюють якісний фундамент свого майбутнього професіоналізму.
  Законодавство щодня міняється, тому методисти постійно допрацьовують програму навчання, вносять необхідні правки і оновлюють матеріали. Завдяки цьому, курси бухобліку однаково корисні і для початківців, і для практикуючих бухгалтерів.
  Не секрет, що керівництво підприємств часто за інших рівних умов заміщають вакансію тими, хто вже знайомий з основами 1С. Тому навички роботи в програмі - один з головних "козирів" при прийомі на роботу.
  Ще вище попит на фахівців, які окрім бухгалтерського і податкового обліку, освоїли проведення операцій ЗЕД. Ціна на курси бухгалтерського обліку ЗЕД зазвичай вища, як і шанси знавців експортно-імпортної торгівлі на позицію головного бухгалтера з солідним окладом в міжнародній компанії.

  Підписатись на розсилку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.