fbpx

e-mail:

работаем ежедневно: 9:00 - 21:00

Левобережная

ул. Р. Окипной, 2

(Отель "Турист")

Площадь Льва Толстого

ул. Большая

Васильковская 21

  Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
   

  Друзі, клієнти, відвіувачі Навчального центру Інновацій, ми звертаємося до вас, щоб пояснити свою позицію та плани на найближче майбутнє.

  1. Гасіть паніку. Найбільший ворог паніки — впевненість у своїх діях та план дій. Зберіть тривожні пакунки — складіть усе необхідне у торбинки — документи, ліки, воду, снеки, зарядні пристрої, теплі речі. Таким чином ви зможете викреслити один пункт зі списку тривоги. Дізнайтеся, де поряд із вами є надійне сховище. Тримайтеся купи з рідними та близькими. Обійміть та заспокойте дітей.

 • Не скуповуйте продукти, краще зробіть стратегічний запас, якого вистачить мінімум на 3 доби. Обирайте продукти, що не потрібно готувати.
 • Не знімайте усю готівку з карток.
 • Дайте собі та іншим шанс трохи заспокоїтися.
 • 2. Зберігайте холодний розум. Не читайте та не пересилайте одне одному фейкові новини. Не переказуйте українські військові плани та не публікуйте інформацію про переміщення Української армії. Ми, наприклад, читаємо новини тільки з офіційних джерел.

  3. Якщо у вас є придбаний курс не турбуйтеся, навчання продовжиться після стабілізації ситуації в країні.

  4. Ми плануємо вивести в основу українську версію сайту, або взагалі відмовитись від російської версії сайту. На даний час, ми повністю відмовились від співробітництва з компаніями, які мають зв'язки з країною агресором.

  5. Якщо у вас є можливість допомогти армії — зробіть це. Здайте кров для воїнів у банку крові свого міста — https://donor.ua/centers або перерахуйте кошти у фонд «Повернись живим» — https://savelife.in.ua

  Подписаться на рассылку

  Mastercard with Educational center of innovations Visa with Educational center of innovations Копирайт © 2015 - 2022 Учебный центр Инноваций. Все права защищены.