ІНЖЕНЕРНІ ІННОВАЦІЇ: панельні конструкції із –50% бетону

//ІНЖЕНЕРНІ ІННОВАЦІЇ: панельні конструкції із –50% бетону
ІНЖЕНЕРНІ ІННОВАЦІЇ: панельні конструкції із –50% бетону 2018-03-12T11:12:39+00:00

Project Description

Технологія: Панельні конструкції із –50% бетону

Послуга: Сертифікація технології

Локація: Київ

20 % викидів CO2 на планеті стаються від використання бетону. Саме з нього зводять панельні будинки, за якими з радянських часів закріпилося реноме незручних, сірих і вбогих. Але при цьому доступних, тому до такого будівничого рішення звертаються й нині. Однак дешеве житло необов’язково означає некомфортне й екологічно недружнє житло, і компанія «Інженерні Інновації» дуже близька до того, щоб довести це.

Команді вдалося суттєво поліпшити конструкцію, зробивши сучасну архітектуру з вільним плануванням, збільшивши комфорт і вдвічі зменшивши використання бетону. Останнє означає менше ресурсних витрат на виробництво та логістику, швидші терміни монтажу й, звісно, менше шкідливих викидів.

Заплановано, що будівля буде також сейсмічно стійка за рахунок конструкцій і вузлів, здатних спрямовувати частину сейсмічної енергії на подолання сил гравітації. Ця характеристика ро- бить проект оптимальним для простого використання у будь-якій точці земної кулі. Отриманий ваучер буде спрямований на дослідження енергозберігаючого й кліматичного аспекту, тему ж сейсмічності автори проекту дослідять додатково.

Project Details

Categories: