Ротор-Суми: мікрокогенераційні установки на деревних пелетах 

//Ротор-Суми: мікрокогенераційні установки на деревних пелетах 
Ротор-Суми: мікрокогенераційні установки на деревних пелетах  2018-04-21T13:02:20+00:00

Project Description

Машинобудівне підприємство “Ротор-Суми”, яке існує з 1992 року, – приклад тих компаній, які не бояться змінюватися та експериментувати. Компанія розробляє мікрокогенераційні установки (microCHP), що працюють на деревних пелетах. Для втілення цього рішення “Ротор-Суми” й отримали ваучер у ІІ хвилі Програми від ЄС і ЄБРР.

Мікрогенераційні установки дозволяють одночасно виробляти теплову та електричну енергії, тим самим максимально ефективно використовуючи енергію палива. Однак, якщо когенераційні технології вже давно широко використовується на ТЕЦ та підприємствах, то для побутового користувача, вони малодоступні. У “Pотор-Суми” прагнуть запустити виробництво установок малої потужності (3-10 кВт електричної), щоб кожен міг генерувати тепло та електроенергію з біомаси там же, де вона й використовується. Найбільше такий продукт потрібен домогосподарствам, фермерам та малому бізнесу.
Когенераційна установка від “Ротор-Суми” працюватиме на базі двигуна Стірлінга, що дозволяє ефективно перетворювати теплову енергію в механічну та перевикористовувати залишки тепла. Щоб отримати можливість якомога швидше доставити перші установки своїм клієнтам, “Ротор-Суми” використають інноваційний ваучер для оплати таких послуг:

  • розробка інноваційної камери згоряння, яка забезпечить оптимальні умови для нагрівача двигуна Стірлінга, й теплообмінного устаткування мікрокогенераційної установки, яка забезпечить загальний ККД не менше 90%;
  • розробка системи автоматичного контролю, управління та захисту мікрокогенераційної установки.

Project Details

Categories: