Вебінар за підсумками першої хвилі Програми “Кліматичних інноваційних ваучерів”

Щоб допомогти компаніям, що планують брати участь в другій хвилі програми «Кліматичних інноваційних ваучерів», команда Greeencubator’а поділиться підсумками результатів першої пілотної хвилі й розкаже про особливості другої.

Вебінар проводиметься о 17:00 у середу, 26го липня.

Ми поговоримо про найцікавіші проекти, які відібрало наше експертне журі, та проаналізуємо типові помилки в отриманих заявках. Ми також відповімо на ваші запитання. До участі у вебінарі запрошуємо всіх, хто планує подати свій проект, або уже подавався, але не пройшову першу хвилю і хоче спробувати ще раз. Зауважимо, що, на жаль, ми не маємо змоги відкоментувати кожну аплікацію з попереднього відбору, але намагатимемося максимально охопити загальні моменти, які варто врахувати, надсилаючи нову заявку.

Щоб взяти участь у вебінарі, зареєструйтесь тут.

Нагадаємо, що 1 липня розпочався новий набір заявок на програму від ЄБРР, котрий дає змогу українським компаніям отримати фінансування на впровадження кліматичних інновацій. Друга хвиля прийому заявок від компаній-бенефіціарів триватиме до 31 серпня 2017 року.

Детальніше про програму можете дізнатись за посиланням: http://climate.biz/aboutprog/ Також пропонуємо ознайомитися з інфографікою про результати першої хвилі:

2017-07-21T16:20:47+00:00